מערכת איתור איינט קאר פרו משולבת מוקד מבצעי 24/7

מערכת איתור משולבת אפליקציה לאימות משתמש , כולל שליטה ובקרה מרוחקת

מותאמת במיוחד עבור גיפים וכלי שטח

דוגמא קלאסית לסיכול גניבה באמצאות מערכת איתור איינט קאר פרו 

בתאריך 30/03/2019 בוצע ניסיון גניבה של כלי שטח מדגם Polaris RzR 1000 של לקוח iNet .
הגנבים נכנסו אל בית הלקוח למקום החנייה המקורה של הכלי , פרצו את מנעול הסנדל הסירו את כיסוי ה RZR והתחילו בתהליך ניסיון הגניבה . חיישני התקיפה של המערכת שלחו התראות למוקד המבצעי ולאפליקציה של הלקוח . אחראי משמרת יצר קשר מיידי עם הלקוח שאימת שהוא לא עם הכלי ומדובר באירוע אמת / גניבה. נוהל אירוע הופעל , גנבי הרכב נטשו את הכלי ואת כלי העבודה וברחו מהמקום .
חשוב לציין כי בכלי שטח כגון RZR מערכות ה iNet משלבות מיגון חכם למניעת התנעה בלתי חוקית , המיגון גורם לגנבים חוסר יכולת לגשר את מערכת החשמל מבלי שמערכת ה iNet תתריע למוקד כך שהאירוע התחיל ונגמר בחניית הלקוח !
מצורף לינק מטה לסרטון וידאו ממקום האירוע
https://fb.watch/3d3ZVaOHOx/

 

 

מהיום הקודנית עוברת לסמארטפון

האפליקציה הראשונה מסוגה בעולם המאפשרת זיהוי נהג ואימות משתמש על ידי סריקת טביעת אצבע או הקשת קוד סודי – ” קודן וירטואלי ” ישירות מהסמארטפון .
אפליקציית ה –  iNet Supervisor מנטרלת את מערכת ה iNet ” איתור ” אשר מותקנת בכלי הרכב ומבטלת את ממשק התראה למוקד ולטלפון הנייד של משתמש – מאפשרת ” נסיעה חוקית “.
האפליקציה מאופיינת כרשת המאגדת את כל משמשיה המורשים ומקשרת בין כל בני המשפחה שהוגדרו למערכת .
אופן הפעולה:
לפני התנעת הרכב יש לפתוח את האפליקציה ולבצע זיהוי משתמש על ידי הקשת הקוד הסודי או על ידי שימוש בטביעת אצבע

במידה והמערכת ביצעה אימות משתמש הממשק ינוטרל .

מערכת iNet משולבת חיישני תקיפה

המערכת היחידה כיום המשלבת חיישנים חכמים המסוגלים  לספק התרעה מוקדמת על ניסיון פריצה, יחידת איתור קטנה במיוחד הדומה בגודלה לקופסת גפרורים וכוללת סוללת גיבוי פנימית למקרה של ניתוק המערכת מהמתח הראשי .
המערכת יכולה להתריע על פתיחה או שבירה או חבלה בנקודות קריטיות של הרכב . תלוי דרישה ואפיון, iNet -יחידת איתור ואיכון חכמה במיוחד המאפשרת מעקב וניטור אחר הרכב און ליין . המערכת מבוססת טכנולוגיה חכמה משולבת סלולרית ולוויינית – GPRS/GPS   ומשדרת את מהלך הנסיעה של הרכב ישירות לממשקי המוקד המבצעי של החברה.
iNet משולבת בגיבוי של מוקד סיור ואכיפה בשילוב של 65 סיירים בפריסה ארצית 24/7